G-02BMEMT6FR

Seznamte se s DOPLŇKY STRAVY NOVÉ GENERACE

Produkty pro optimální zdraví vašich střev a celkové podpoření imunity

„MIKROBIOMOVÁ STŘEVNÍ VAKCÍNA“

Prebiotika a probiotika s dalšími účinnými látkami, která umí nastolit ve střevech i v našem organismu rovnováhu. 

Základem sirupů je rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií a další životodárné látky. Sirupy vyčistí, vyživí a podpoří organismus.

Produkty jsou přírodní, bezlepkové a bezmléčné. Vhodné i při různých dietách i potížích. Produkty jsou slazeny stévií.

Tyto produkty řeší ozdravení mikrobiomu v celém těle. Nejvíce se zaměřují na střeva a komplexně řeší celý organismus. 

Střevní mikrobiom se přepisuje od 125 dnů – zaměřuje se na celého člověka, od vnitřních orgánů, po klouby, tkáně, kůži, po psychický stav.

Ve střevech je 70% naší IMUNITY.

 

Proč je důležité, abyste svým střevům věnovali péči a pozornost?

  • Střevo má největší povrch (200 m2), který je v kontaktu se zevním prostředím (potravou). Obsahuje největší množství mikrobů. Střevní mikrobiom obsahuje na 2000 druhů bakterií, jejich hmotnost může u člověka dosáhnout až 1,5 kg.
  • Je největším imunitním orgánem (Obsahuje 70% imunitních buněk organismu). Ve střevě je nervový systém tzv.: enteorální nervový systém (říká se mu druhý mozek), protože ve střevě je podobné množství neuronů jako v naší míše.
  • Velice citlivě reaguje na složení mikrobiomu a přenáší se tyto stimuly pomocí bloudivého nervu, ale právě i metabolity a složkami mikrobů až do mozku, a tím pádem ovlivňuje paměť, schopnost učit se, i naše chování a psychiku.
  • Zjistilo se, že střevo ovlivňuje mozek tím, že se 95 procent serotoninu, což je hormon štěstí, a 50 procent dopaminu, tvoří ve střevech. Takže nikoli jenom v mozku, ale i ve střevech. A proto je psychika ovlivněna stavem střevní mikroflóry, stejně tak, jako emoce ovlivňují imunitu a střevo.
  • Stav mikrobiomu má významný vliv na naši imunitu a tedy schopnost těla bránit se napadení virů, bakterií, např. i novým typem koronaviru.
  • Cílená probiotická suplementace, tedy, dodávání určitých typů bakterií do střevního mikroklimatu výrazně podpoří naše zdraví.

Chcete poradit s vaším zdravím?

Silná pomoc pro podporu zdraví

Harmonelo recenze

Moje pětiletá dcera byla hodně často nemocná. 3x po sobě antibiotika, stále vyšší CRP/zánět v těle a bolesti bříška. Nasadili jsme ráno čajovou lžičku a večer PROBIO. První dny více chodila na záchod, za 2 dny přestaly bolesti bříška a po týdnu užívání výsledky CRP v normě. Dokonce není už tak bledá. Moc děkuji za doporučení a pomoc.
Jiřina Turscheriová
Bolesti kloubů - Jeden můj známý má velké problémy s koleny (70 let). Zkoušel vše možné, ale vždy úleva byla jen chvilková. Nyní bere druhý měsíc Flexi a vypadá to, že se něco v koleni děje. Přestává kulhat a občas zapomene, že ho má, jak lehce vstává. Díky za to.
Anonymně
Miluji Probio, dělá mě šťastnou a víte proč? 🍀po několika desítkách let jsem se zbavila herpes Je pravdou, že jsem měla opary v kuse na rtu i v nose asi tři měsíce od chvile, kdy jsem začla Probio užívat 🍀tři roky chronický kašel se začíná vytrácet a když se objeví, dám si dávku lahodného sirupu a uleví se mi okamžitě a krásně vykašlu, co mě dráždí 🍀 a kdo mě zná blíže, pozoruje změny v chování
Nataška
Manžel, 34 let, který má problém s imunitou a bývá často nachlazený, užívá LIFE a FLEXI. Od doby, co produkty pije, nesáhl po lécích na chřipku a nachlazení. Takže Děkuju!!!
Alžběta K.
Nemohla jsem ohýbat své koleno. Nemohla jsem si dřepnout. Protože před dlouhou dobou v minulosti, když jsem závodila, jsem si jej poškodila. A nyní mohu opět dělat dřepy!!! Takže jsem začala cvičit v posilovně. Jinak jsem FLEXI pila od 1. ledna. Začala jsem 10ml po první 3 dny a pak zvedla na 20ml každý den.
Eva Kore
Jsem už pár let pacientkou Gastroenterologie - s diagnózou dráždivý tračník (chronický průjem). Byly mi předepisovány léky typu kodein a jiné, které se běžně na tento problém předepisují. Doporučeno mi bylo užívat probiotika. Vyzkoušela jsem jich nespočet druhů, všechny v tabletách, dále jsem vyzkoušela různé typy vlákniny - rozpustná, v tabletách, alternativní cesty, homeopatika, apod. Co se týká zmíněných léků a doplňků stravy. Nic mi nepomohlo. Až jsem narazila na produkt tekutá probiotika. Nikdy předtím jsem nezkusila produkt v tekuté formě! Říkala jsem si, že to třeba konečně bude ono! Že není co ztratit! A světe div se! Stalo se něco nečekaného! Po dvou dnech užívání (a to člověk s citlivými střevy prostě pozná) jiný pocit ve střevech! 4 týdny užívání a já už nevím, co je to mít denně průjem, nevolnosti, co je to být unavená nas stav “totálně grogy”, dokonce mi sirupy pomáhají v eliminaci nevolností v případě snězení něčeho, co nesmím. Je to totální naprostá pecka! Užívám denně PROBIO a VITALITY. V dávce většinou ráno cca 15 ml jedno, večer cca 15 ml druhé.
Alžběta Kaňovská
Problém ekzému u pusy. Používal pouze produkt Probio.
školák
Ekzém na rukách. Použití všech čtyřech produktů.
Lucie
Vyrážka na rukách. Po používání produktu Probio.
Tomáš

Jaká je cena?

Pokud si shrneme 17 let práce výzkumného týmu, novinku na trhu, unikátnost látek a formu zpracování, vyšplháme se cenově na desetitisíce. 

Pokud si spočítáme zastoupení složek v sirupu: vitamíny, minerály, aminokyseliny, antioxidanty, enzymy, probiotika, prebiotika, protizánětlivé byliny, kolagen, sacharidy, betagluken, do toho správný poměr a zachování maximální účinnosti složek,  jsme opět v desetitisících.

Navíc, nejsou to tablety, kterých jsou plné lékárny i drogerie, které mají v mnoha případech velmi nízkou účinnost a lidé je berou spíš pro jejich dobrý pocit. 

Výsledky užívání jsou úžasné.

 

Naštěstí, sirup nestojí desetitisíce. 

Jeden sirup 0,5 l stojí 1350,- Kč. 

CHCETE VIP CENU? 

Stačí se zaregistrovat do eshopu zde a máte možnost:

Získat 1 produkt za 1099,- Kč.

Protože

doporučujeme všechny 4 produkty, máme pro vás zvýhodněnou nabídku

Získat 3+1 ZDARMA. 

Pokud se opět zaregistrujete, získáváte zvýhodněnou cenu i na celý balíček

Pak vás jeden sirup vychází na 850,- Kč.  

 (Nebo využijte dalších zvýhodněných balíčků)

 

Otázky a odpovědi:

1.) V čem jsou tyto produkty tak vyjimečné? Na trhu je spousta produktů, proč zrovna tyto?

Tyhle produkty jsou výsledek více než 15-ti leté výzkumné práce a jsou úplnou novinkou. Díky novým technologií je zachována co největší "živost" i účinnost látek a tedy největší efekt pro lidské zdraví. Nejsou to žádné náhražky nebo levné suplementy, ale produkty co fungují. 

Zjistilo se, jak střevní mikrobiom má obrovský vliv na lidské zdraví a pokud se efektivně a cíleně navýší počet přátelských bakterií kvalitními probiotiky, má to vliv na kvalitu i délku života. Samotná probiotika ale nestačí, je potřeba dodat prebiotika, tedy potravu pro přátelské bakterie, ta je zabezpečena čekankovou vlákninou. S dalšími látkami v produktech, jako jsou "živé" enzymy, superpotraviny atd. je to komplexní stimul pro imunitu a pomoc při potížích a nemocech moderní civilizace. Při výzkumu Petra Ryšávka se zjistilo, že dodáním určitých přátelských bakterií se "jen" obrana proti novému typu coronaviru zvýšila 10 000 krát. 

 2.) Jak ideálně pro sebe sestavit produkty?

Produkty jsou uspořádány tak, aby se podporovaly v účinnosti a měly co největší i nejhlubší záběr pro lidské zdraví. Probiotika jsou zde pro zdravé střevní prostředí a obnovu mikrobiomu. Zelená lahvička je pro detoxikaci organismu a čištění vnitřních orgánů – játra, děloha, plíce, ledviny, slinivka, srdce. Růžová lahvička je pro podporu a dodání energie buňkám a oranžová pro podporu pohybového aparátu a kůže. Černá lahvička podporuje psychickou činnost a žlutá je obrovská podpora imunity. Dají se dávat podle toho, co aktuálně člověk řeší a co potřebuje posílit. Dá se využít akce 3+1 zdarma a užívat 4 produkty najednou. Jsou ve vzájemné synergii a komplexně přispívají k obnově zdraví. 

3.) Můžu si pořídit jen jeden či dva produkty?

Optimální je využít akci 3+1. Pokud to není momentálně ve vašich možnostech, zvolte probiotika (fialovou láhev) a další typ dle Vašich potíží. Pokud si nejste jistí, kontaktujte nás, rádi vám poradíme. I jeden produkt vaše tělo ocení. 

4.)Jak se snáší produkty s léky, které užívám? 

Standartně, pokud se vyčistí a podpoří střeva, zvýší se i účinnost léků. Pokud máte opravu závažné zdravotní problémy, konzultujte se svým lékařem, rádi dodáme veškeré informace. Neváhejte nás kontaktovat. 

Jak můžete produkty pro zdravý mikrobiom získat?

Můžete si z eshopu objednat pouze jeden či dva produkty za plnou cenu. Nebo se můžete jednoduše zaregistrovat do eshopu, z čeho pro vás neplynou závazky, ale pouze výhody. Poté máte produkt za 999,- Kč a poradenství při užívání produktů zdarma. Při koupi všech čtyřech produktů, doporučujeme využít startovacího balíčku a získat 3+1 produkt ZDARMA. PLATÍTE TEDY 3 a 4. máte jako dárek. Zde platí automaticky poradenství v případě vaší potřeby.  O své zákazníky se staráme. Nejde jen o vysokou kvalitu produktů, součástí zakoupení je i kvalitní péče o vás. (V případě, že o to stojíte.)

Ptáte se: Je to pro mne?

Nedivíme se. Na trhu je přehršel produktů a každý tvrdí, jak je výborný, i když často to není pravda. Jsme přesycení, i unavení a jak teď vědět, že peníze nevyhodím z okna? 

Z vědeckých studií, z nových lékařských poznatků je velmi důležité věnovat péči svým střevům. Upevníte si své zdraví, prodloužíte mládí a zkvalitníte život. Tyto produkty pomáhají zdravému mikrobiomu člověka. Krom vědeckých studií máme už stovky a stovky spokojených, nadšených zákazníků. Péče o střevní mikrobiom je evoluční záležitost. Farmaceutický průmysl začíná dávat pozornost do tohoto odvětví a my jsme česká firma a celosvětově jedni z prvních v tomto odvětví.

Víme, že uzdravením střevního mikrobiomu se zlepší celková vitalita organismu, zlepší se imunitní systém, psychický stav, nálady, emoce, zlepší se schopnost učení se, větší schopnost bránit se novým virům a bakteriím. Jsou viditelné účinky i u autistických dětí či dětí s poruchami jako je ADHD. Při užívání produktů někteří klienti přirozeně hubnou. 

U zdravých jedinců se podpoří zdraví, prodlouží mládí a prodlouží a zkvalitní život.

Zajímá vás spolupráce s novým českým start uppem? Napište nám

MIKROBIOMOVÝ TEST

Je nám ctí představit i úplnou novinku v České republice, která je naprostým unikátem a tím je mikrobiomový test - kdy v laboratoři zjistí stav vašeho střevního mikrobiomu a na základě analýzy vám budou doporučeny vhodné produkty. 

Pokud potřebujete zjistit stav vašeho mikrobiomu, (z čeho se pozná opravdu hodně a včasným zásahem a péčí se může předejít i řadě nemocem), je možné si objednat mikrobiomový test. Díky výsledku nejen zjistíte, jak na tom jste, ale doporučíme vám silnější druh probiotik s určitým cílením.

Máte zájem o test MIKROBIOMU?

Je možné si ho objednat ZDE.

Více informací o testu střevního mikrobiomu najdete ZDE.

Pokud se chcete na cokoli zeptat, neváhejte nás kontaktovat přes formulář.

Zajímá vás více toto téma střevního mikrobiomu? 

Podívejte se na rozhovory s panem doktorem Ryšávkou ZDE. Nebo nás kontaktujte.