G-H53B1JHBNY

Jak si přivydělat peníze?

Přemýšlíte o tom, jak si přivydělat peníze, ale nudí vás tradiční možnosti jako brigády v supermarketu nebo v kanceláři? Mám pro vás nabídku, která má skvělý smysl!

Co takhle se pustit do oblasti lidského zdraví a ještě k tomu s příjemným přivýdělkem od 10 000 Kč měsíčně, ať už jste na mateřské, nebo máte hlavní práci?

O co vlastně jde?

Pokud vás zajímá, jak funguje střevní mikrobiom, a jste ochotni sdílet tuto znalost s lidmi, pak tohle může být pro vás. A nebojte se, vše vás rádi naučíme.

Hlavní je komunikace, chuť se učit a zlepšovat se. Můžete pomáhat lidem s jejich zdravím a zároveň šířit dobrou věc dál.

Někteří nám říkají: „To budu muset prodávat, já neumím prodávat,“ nebo „Nechci nikoho lanařit.“

Pozor, tohle je právě ta správná výchozí pozice! Neprodávat! Vůbec nejde o to tlačit lidem věci, ale naslouchat a sdílet užitečné informace. Je to spíš druh konzultace, kde citlivě reagujete na potřeby druhých. A vězte, že vše se dá naučit. Naši práci děláme eticky, s dobrým úmyslem a s maximální péčí.

Jste svým vlastním šéfem, ale máte k sobě tým a unikátní možnosti školení. Stanovíte si své cíle, úvazek a přizpůsobíte to svým možnostem. A přivýdělek? Ten je naprosto reálný a může vám poskytnout tu potřebnou finanční jistotu.

Zaujalo vás to? Pošlete mi své kontaktní údaje a krátkou zprávu, proč vás to zajímá. Budu se těšit na kontakt s vámi!