G-H53B1JHBNY

Pryč s jarní alergií, bolestí břicha a častým nachlazením

Střeva jsou základ, střeva jsou druhý mozek a na střevách opravdu záleží. Tohle jsem slýchávala z různých stran. Stejně tak pojem střevní mikrobiom, že bakterií a „breberek“ v těle máme víc než buněk. A že na jejím složení opravdu záleží.

Jak to ale vypadá v praxi?

Slyšela jsem o produktech Harmonelo, které jsem začala pít. První dva měsíce možná i déle, jsem necítila nějaké rozdíly. Pila jsem je, protože jsem nastudovala, jak moc dobré jsou a co všechno ty sirupy umí, ale upřímně – chtělo se mi je spíš přestat brát, protože cena versus výkon mi nepřišlo oslňující.

Naštěstí, ve vzdělávání jsem pokračovala – o tom, co je střevní mikrobiom, co umí látky obsažené v produktech, reference od ostatních (Jak klientce zmizel atopický ekzem, jak se zmírnily či přestaly různé obtíže.) A to mě motivovalo opravdu brát produkty pravidelně a vytrvat.

Pan doktor Ryšávka tvrdí, že střevní mikrobiom se přepisuje od tří do devíti měsíců, takže jsem se rozhodla nehodnotit a užívat. Za pár měsíců jsem se otočila a zjistila jsem, že mě přestalo bolet břicho, které se občas v jednom místě ozývalo, že jsem i lehce přibrala (naopak lidi po produktech hubnou, já jsem si ale moc přála přibrat a nešlo mi to dlouhá léta. Po produktech se mi to podařilo – s největší pravděpodobností díky navýšení bakterií firmicutes, které vstřebávají tuky z potravin a kterých jsem měla málo.)

Dále mi došlo, že jsem nebyla dlouho nemocná (kromě covidu, který mě potrápil 2,5 dne) a to dřív jsem byla nachlazená velmi často. A co mě nejvíce překvapilo je, že jsem poprvé v dospělosti prožila jaro bez útrapných známek jarní alergie: Jako je senná rýma, pálení očí, dušnost, v minulosti i astmatický kašel. Což byla nádhera!

Produkty dneska miluju a děkuju jim. Chápu, že mají v sobě velké množství účinných látek, že jsou opravdu kvalitní. Přepisují nejen střevní mikrobiom, jsou velmi kvalitními doplňky stravy, které tělu dodávají potřebné látky a posilují zdraví. Stojí peníze, které se Vám mnohonásobně vrátí, když budete zdraví, aktivní a pracující. Produkty si můžete i zlevnit, jak jsem to udělala já při mateřské. S velkou radostí jsem je doporučovala ostatním, kterým jsem tím mohla pomoci. Pokud Vás cokoli z toho zajímá, moc ráda Vám poradím, obraťte se na mě ZDE.