G-H53B1JHBNY

Probiotika a prebiotika recenze

Víte, že existují speciální produkty – česká probiotika a prebiotika pro kultivaci Vašeho střevního mikrobiomu? Chcete zjistit, jestli jsou funkční nebo jsou to spíše vyhozené peníze?Mám s nimi pozitivní i negativní zkušenosti. Upřímně se s vámi o ně podělím, ať si můžete udělat vlastní obrázek.

Pomohly produkty?

Když jsem tato Probiotika a prebiotika brala první 3 měsíce, neměla jsem pocit, že něco dělají a chtěla jsem přestat. Přišlo mi to dost peněz, když nemám výsledky a dneska vím, že tohle je kritická doba spousty lidí, kteří je přestanou brát. Jsou třeba i naštvaní, že to s nimi nic neudělalo nebo mají i zhoršení. Já jsem naštěstí vytrvala a produkty brala dál. Viděla jsem kolem sebe mnoho lidí, komu opravdu hodně pomohly, a tak jsem doufala, že by mě mohly taky.

Řešila jsem občasné bolesti břicha, potíže s imunitou. Trápily mě alergie, ale to mě ani nenapadlo, že by mohlo něco řešit. Po 5 měsících užívání jsem měla pocit, že produkty na mě nijak neúčinkují. Až mi došlo, že nemám bolesti břicha a že jsem neměla ani rýmu (kterou jsem měla dříve velmi často). Po roce užívání přišlo jaro a já poprvé po 25 letech nezažila kýchání, pálení na hrudníku, kašlání, ani dušnost. Prostě jsem si čichala ke všemu rozkvetlému a užívala jaro v plném proudu. 3 dny jsem cítila lehké pálení očí, zejména po promnutí, jinak nic. Tohle jsem zažila i další rok a potíže se mi nevrátily.

Imunita se stala výbornou a celkově jsem zjistila, jak produkty fungují při vyšším jednorázovém dávkování i při různých potížích, co život někdy přináší.

Recenze by mohly poskytnout i moje děti. Se synem jsme lítali po doktorech s problémy se zažíváním, dle vyšetření vše v pořádku. Ale syn měl bolesti břicha a průjem. Pomohla až analýza střevního mikrobiomu a navýšení počet bifidobakterií, kterých měl minimum.

Doporučila jsem za tu dobu tato probiotika a prebiotika dalším lidem a vždy říkám důležitou věc: STŘEVNÍ MIKROBIOM SE PŘEPISUJE OD 3 DO 9 MĚSÍCŮ, tudíž vytrvejte. Často slyším námitky ohledně financí, že to je nákladné na tolik měsíců. Určitě ano. Ale – kolik stojí to, že se Vám zlepší zdraví? Budete mít více energie, vitality, zlepší se prevence? Navíc. Je možné si i produkty zlevnit, nebo je mít dokonce i zdarma, když se rozhodnete pomoci lidem kolem vás (samozřejmě pokud jste spokojení vy). To jsem i udělala já, protože jsem byla na mateřské a vyplatilo se to nejen mně, ale i lidem, kteří si pomoc ode mě nechali.

Jsou i lidé, kterým to nezabralo? Ano, opravdu jsem takové zažila. Každý jsme jiný. Ale nejčastěji to byli klienti, co brali 2 měsíce a dál už ne. Takže to u některých velký efekt nemělo. Taky se mi stalo u klientky, že chtěla zhubnout. To se jí zatím nepodařilo, ale celkově jí ubyly zdravotní neduhy, lépe spala i se lépe cítila. To zjistila, až když jsme povídaly. Nejdříve mi řekla: „Produkty nefungují.“ Protože nesplnily zatím její očekávání hubnutí, ale celkově ji pomohly.

Také máme klienty, kterým zabraly už po týdnu, brali produkty 2 měsíce a byli spokojení. Dál už nepotřebovali. Ale raději říkám opravdu vyjádření erudovaných doktorů (jako je R. Honzák, paní profesorka Hogenová-Tlaskalová, pan doktor Ryšávka, aj.) – střevní mikrobiom se přepisuje kolem 9 měsíců – takže pečujte o svůj střevní mikrobioom (Zajímá vás, jak pečovat komplexně? více zde) a vytrvejte.

Produkty najdete zde. Ale, ráda Vám optimálně doporučím, co pro Vás a zajistím slevu. Ráda se stanu Vaším průvodcem po cestě lepšího zdraví, pokud zjistíme, že to je vhodné (a konkrétně co), pro Vás. Ozvěte se.